Najnowsze oferty i wydarzenialogo main small www

Goście z "piernikowego miasta"

Na przełomie maja i czerwca tego roku odwiedzili nas Goście, tata i syn, z Torunia.558px POL Toruń COA.svg


Nasi Panowie przywieźli swoją, dla jednego mamę - dla drugiego żonę, do sanatorium w Połczynie. Postanowili potowarzyszyć rekonwalestentce w pierwszych dniach pobytu w Połczynie.

Co to byli za Goście, nie marnowali wolnego czasu, pomagali w naszym gospodarstwie tak jakby byli jego właścicielami. Ujęła nas cudowna relacja ojciec - syn, wszyscy powinni brać z nich przykład.

Pozdrawiamy, trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.


"U Iwonki" znalazłem się razem z synem przypadkowo. Szukałem jakiejś kwatery blisko Połczyna Zdroju. Wysłałem kilka zapytań o nocleg, ale tylko Jacek na nie odpowiedział (widocznie innym nie zależało). Długo się nie zastanawiałem i "zaklepałem" pobyt - decyzja była jak najbardziej słuszna :) Warunki jak dla mnie super, Iwona i Jacek przesympatyczni i przemili. Atmosfera istnie sielska, a że dobrze znam uroki wsi - tym bardziej to doceniłem. Z racji codziennych dojazdów do Połczyna i krótkiego pobytu, nie miałem okazji rozsmakować się w regionalnej kuchni, chociaż kiełbaska z grilla na świeżym powietrzu, jak wszyscy dobrze wiedzą - smakuje wybornie. Myślę, że pozostałe kulinaria nadrobię innym razem :) Poza tym, nie ma to jak wstać o 7.00 rano i wsłuchać się w śpiew ptaków i szum drzew... Iwono i Jacku, dziękuję Wam serdecznie za gościnę, atmosferę i za... wszystko :) Pozdrawiam Was serdecznie i żywię nadzieję kiedyś Was jeszcze odwiedzić.
Darek


 

Z ostatniej chwili...

  • Pakiet agroNET&SPA

    Oferta ważna w każdy weekend od 01.07.2016r. do 09.12.2017r. Aktywne weekendy dla dwojga w Agroturystyce u Iwonki w Białowąsie. PAKIET – „agroNET&SPA” - Cena 770 PLN za dwie osoby

Spójrz na agroturystykę

Runo Leśne i Pogoda

Pogoda
60%
Jagody
20%
Grzyby
60%

Bądźmy w Kontakcie

Białowąs 22

78-460 Barwice, woj.zachodniopomorskie

Telefon 1: +48 502 565 458

Telefon 2: +48 605 741 327

Email: rezerwacje@e-agroturystyka.eu