Najnowsze oferty i wydarzenialogo main small www

B&B u Iwonki

Nowa oferta od e-Agroturystyki, pyszne śniadanka połączone z usługą noclegową. Dla każdego coś dobrego, możliwość zamówienia śniadań wg własnych upodobań. Śniadania wydawane w godzinach: 6.00 - 10.00.

Cena już od 50 PLN

Jeżeli jesteście Państwo przejazdem, szukacie taniej alternatywy dla drogich hoteli - idealnie trafiliście. B&B u Iwonki, nocleg ze śniadankiem, należy podkreślić ze śniadankiem obfitym i zdrowym. Większość produktów spożywczych pochodzi z naszego eko - ogródka lub od zaprzyjaźnionych eko - producentów.

Zapraszamy.

Dowiedz się więcej...

Tradycyjny pensjonat typu B&B prowadzony jest przez rodzinę, która udostępnia część pomieszczeń. Może to być główne źródło dochodu właścicieli, jak również okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy, na przykład w okresie letnim. Goście zwykle mają do wyboru od kilku do kilkunastu pokoi, najczęściej z łazienkami. Często udostępniany jest też salon. W cenę pokoju wliczone jest tradycyjne śniadanie. Posiłek przygotowywany jest przez panią domu. Często goście mają możliwość zakupu produktów żywnościowych wytwarzanych w danym miejscu, jak domowe pieczywo, sery, czy ciasta. Charakterystyczną cechą B&B jest domowa atmosfera. Możliwość rozmowy z mieszkańcami domu oraz poznania charakterystyki polskiej rodziny, sprawia, że na ten typ zakwaterowania decyduje się wielu obcokrajowców. B&B jest bardzo popularne wśród wielu ludzi podróżujących w celach turystycznych i biznesowych, jako tańsza alternatywa dla hoteli.

Źródło:https://pl.wikipedia.org

Z ostatniej chwili...

  • Pakiet agroNET&SPA

    Oferta ważna w każdy weekend od 01.07.2016r. do 09.12.2017r. Aktywne weekendy dla dwojga w Agroturystyce u Iwonki w Białowąsie. PAKIET – „agroNET&SPA” - Cena 770 PLN za dwie osoby

Spójrz na agroturystykę

Runo Leśne i Pogoda

Pogoda
60%
Jagody
20%
Grzyby
60%

Bądźmy w Kontakcie

Białowąs 22

78-460 Barwice, woj.zachodniopomorskie

Telefon 1: +48 502 565 458

Telefon 2: +48 605 741 327

Email: rezerwacje@e-agroturystyka.eu